KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15883085
nr 1588 3085
Margarete von Zawadzky (1889-1964), Segelbåtar vid bryggor. Signerad. Olja på duk, 74x69 cm, yttermått inklusive ram: 87x81 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:46:46
1.700 kr